Vážení zákazníci, rozhodli jsme se činnost našeho eshopu ukončit, proto aktuálně probíhá výprodej posledních kousků. Doprava u objednávek nad 1500,- Kč zdarma.

Vzorový reklamační formulář

Formulář pro uplatnění reklamace

Tento formulář můžete využít při uplatnění reklamace v zákonné lhůtě. Formulář můžete buď poslat mailem nebo jej vytisknout a přiložit k reklamovanému zboží.  


Adresa pro zaslání zboží: Petr Müller, 1. Máje 469, Hrotovice 675 55

Internetový obchod: www.zdravekrucky.cz 

E-mailová adresa: info@zdravekrucky.cz

Telefonní číslo: 703 534 909


Informace o spotřebiteli:

Jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon:

email: 

Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

Prosím popište co nejpodrobněji vadu zboží:

 

 

 

 

 

Požaduji vyřídit reklamaci následujícím způsobem:

 

 

Datum obdržení zboží:
Číslo objednávky:
Číslo účtu pro vrácení peněz:
Jméno a příjmení spotřebitele:
Adresa spotřebitele:
Email:
Telefon:

 

Obecná poučení k uplatnění reklamace

Zakoupení věci jste jakožto spotřebitel povinen prokázat předložením kupního dokladu, případně jiným, dostatečně věrohodným způsobem.Jakožto spotřebitel nemůžete uplatnit práva z vad, které jste sám způsobil nebo o kterých jste při koupi věděl. Stejně tak i u vad, pro které jsme s Vámi, jakožto prodávající a spotřebitel, dohodli snížení ceny. Neodpovídáme ani za běžné opotřebení věci.Reklamace musí být uplatněna nejpozději v 24měsíční lhůtě. Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. Včasným oznámením vady poté, co se objeví, si můžete zajistit bezproblémové vyřízení reklamace.Reklamace je vyřízena teprve tehdy, když Vás o tom vyrozumíme. Vyprší-li zákonná lhůta, považujte to za podstatné porušení smlouvy a můžete od kupní smlouvy odstoupit.